Форум турецких сериалов

фан-клубыФорумПоискРегистрацияВход
Последние темы
» Флудилка ( говорим обо всем,что интересно)
Вчера в 22:17 автор Nataly

» Cesur ve Guzel "Джесур и Гюзель" ФОТО К СЕРИАЛУ
Вчера в 20:46 автор nestir

» Cesur ve Guzel "Джесур и Гюзель" ОБСУЖДЕНИЕ СЕРИАЛА
Вчера в 18:43 автор татьяна

» ТВОРЧЕСТВО ЛИНЫ 18
Вчера в 16:23 автор Лина18

» Внутри обсуждение сериала
Пт 9 Дек - 11:21 автор татьяна

» Арас Булут фото,видео
Чт 8 Дек - 20:51 автор Алина

» Cesur ve Guzel "Джесур и Гюзель" ВИДЕО К СЕРИАЛУ
Ср 7 Дек - 21:53 автор nestir

» Внутри фото к сериалу
Ср 7 Дек - 20:39 автор Алина

» Биркан Сокуллу фото
Ср 7 Дек - 20:27 автор Алина

» Фото- арт,созданный нашими участниками
Ср 7 Дек - 2:47 автор татьяна

» Cesur ve Guzel "Джесур и Гюзель" ФОТО ЗА КАДРОМ
Вт 6 Дек - 22:55 автор nestir

» Cesur ve Guzel "Джесур и Гюзель" НОВОСТИ О СЕРИАЛЕ
Вт 6 Дек - 22:18 автор nestir

» Кыванч Татлытуг фото
Вт 6 Дек - 21:49 автор nestir

» Серенай Сарыкая Serenay Sarikaya фото
Вт 6 Дек - 14:50 автор татьяна

» Берен Саат фан - арт
Вт 6 Дек - 0:42 автор Лина18

» Внутри ЦИТАТЫ
Пн 5 Дек - 21:22 автор Вика

» Cesur ve Guzel "Джесур и Гюзель" ФАН -АРТ к сериалу
Пн 5 Дек - 20:18 автор Ramina

» Kirgin Çiçekler"Обиженные цветы" фото за кадром
Пн 5 Дек - 20:17 автор Ramina

» Чагатай Улусой фото
Пн 5 Дек - 20:13 автор Ramina

» Туба Бюйюкюстюн фото,видео
Пн 5 Дек - 17:10 автор Lizza

Самые активные темы
Башак Дизер
Кыванч Татлытуг фото
Кыванч Татлытуг новости
Кыванч Татлытуг фан - арт фото,видео
Кыванч Татлытуг фото
Кыванч Татлытуг фото
Фото- арт,созданный нашими участниками
Кыванч Татлытуг фото
НАШИ ПРАЗДНИКИ,ПЯТНИЦЫ,ДНИ РОЖДЕНИЯ И ПРОЧИЕ ЧУДЕСА)))
Флудилка ( говорим обо всем,что интересно)
Пользователи, открывшие больше всего тем
Вика

машенька

vesna

ROSAN

LediDi

синеглазка

Aysen

Алина

Businka

keta

Самые активные пользователи
LediDi (4796)

Вика (4585)

Nataly (3857)

машенька (2558)

татьяна (2532)

лека72 (2057)

Алина (2017)

lana (1886)

Лина18 (1535)

ROSAN (1493)

Самые активные пользователи за неделю
татьяна

Лина18

nestir

Алина

LediDi

Nataly

МИЛЕНА

Lizza

Ramina

Шура

Самые просматриваемые темы
Кыванч Татлытуг новости
Башак Дизер
Кыванч Татлытуг фото
Флудилка ( говорим обо всем,что интересно)
Кыванч Татлытуг фан - арт фото,видео
Хорошие новости
Любовь похожа на тебя новости,фото
Чагатай Улусой фото
Курт Сеит и Шура обсуждение сериала
Кыванч Татлытуг фото
МИР СЕГОДНЯ
Чт 19 Фев - 11:01 автор Snejka
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

Комментарии: 5
Хорошие новости
Пн 7 Апр - 23:10 автор Вика

Комментарии: 742
Грустные новости
Вс 6 Апр - 20:29 автор Вика

Комментарии: 136
Рейтинги популярных сериалов
Вс 14 Сен - 21:30 автор машенька

Комментарии: 55
В верх страницы

В низ страницы ">
В верх страницы

В низ страницы

Поделиться | 

Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Следующий
АвторСообщение
lana
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

Дата регистрации : 2014-04-08

СообщениеТема: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Сб 6 Дек - 20:37

Девушки,продолжаем обсуждение любимого сериала "ГРЯЗНЫЕ ДЕНЬГИ И ЛЮБОВЬ" в новой теме.Старая 

тема ОБСУЖДЕНИЯ закрыта по причине перегрузки

Поздравляю всех участников с НОВОСЕЛЬЕМ!

ДДДЖЖЖДЖЭ

Беспощадный АДМИН
Беспощадный АДМИН

Награды :

Дата регистрации : 2014-04-05

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Сб 6 Дек - 21:05

fenka, вот перевод ,что я обещала.

Это было 25 января 2014,тогда ТУБА согласилась на участие в сериале ГРЯЗНЫЕ ДЕНЬГИ   . Фан-клуб был в ажиотаже и фаны создали много клипов.
Было очень весело,много фото и видео.
Муж( Онур) нашей Тубы даже выставил один из них в своем Твиттере и написал так :::

У МЕНЯ ОСТАНАВЛИВАЕТСЯ СЕРДЦЕ ОТ НОВОГО ИМИДЖА ЭНГИНА АКЮРЕКА))

Фаны задали ему вопрос:: ЕСЛИ ПОСЧИТАТЬ,ТО СКОЛЬКО РАЗ ОСТАНАВЛИВАЛОСЬ ВАШЕ СЕРДЦЕ?)))))))

-Это невозможно!
-Возможно,если поверишь.

(с)  Алиса в Стране Чудес
Вернуться к началу Перейти вниз
fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

Дата регистрации : 2014-11-14

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Сб 6 Дек - 22:58

Спосибо, админ за новою тему. ААПИАПА 
Спосибо и за перевод, тоже.
У меня вопрос, если девочка понимает грузински, и если она согласна, могу ли я дам линк-адрес, что, она делает перевод , потомучто, толка на етот фейс, идет новости и страница очень активна.
Вика
Беспощадный АДМИН
Беспощадный АДМИН

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Сб 6 Дек - 23:48

fenka,я тоже так поняла,что Онур ответил с иронией.Возможно-ревнует ЗЛОЙ..
Мне сложно судить-я  мало знаю о Тубе и ее отношениях в семье,и с Энгином..Но прочитав пост и перевод,мне показалось,что муж Тубы немного недоволен тем,что фаны так радуются сериальной любви Т  и Э  (Элиф и Омер))
Но может,мы ошибаемся?

Напиши адрес,по возможности будем переводить..

-Это невозможно!
-Возможно,если поверишь.

fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 0:12

Я, немного понимаю, английски език , и прочитала один коментар,я положи и постаряюс переводит.
Ella Ella Enela I'm starting to be convinced that Onur Saylak an idiot!
Я, начинала, и убежаюс,что етот Онур Сайлак-ето муж Туба-что он идиот!
А, от перевод с Гугъл ,я поняла ,что етот фан-клуб-закрит.

Вот и линк-адрес.
Я, знаю много о Туба , и Онур, и Мурат -кагда давали в Болгарии,,АСИ,, читала много инфо о них,даже знаю, что для Онур ,Туба вторая жена, он бил женат, и развелся.
Доже девочки, не носят фамилию Онура ,а на Туба.
Била болшая любов , Туба с Мурат!
Очен длиная история ,если разрешите я могу разказат об етом.
Очен , очен интерсная история.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
vesna
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

Дата регистрации : 2014-08-27

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 0:25

fenka,Приятен вечер!

Если можешь,напиши   историю любви Тубы,всем будет очень интересно,я уверена. Я тоже мало знаю про Тубу,и хочу узнать больше.
Спасибо тебе большое за все новости. Я буду ждать историю любви,очень люблю читать такие рассказы.

Лека нощ,Ще се видим скоро апролд
fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 0:45

Хорошо ,девочки, но можно завтра, сейчас я устала, извините.
А, и  мне нужно немножко время, что найду, история каторая на харвотском, конечно есть перевод но на болгарском, все таки ето случилось 2007 год, когда налались снимат ,,АСИ,,
Но, обещаю разказат все,что знаю.
Лека, нощ, до утре!

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 9:44

ЗДОРОВ Добро утро, момичета!Как дела?

Вот оригинал.
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
А, етот перевод на болгарском.

превод:„ Аси”: Любовта зад кадър, която разтърси Турция
M.Vu | 18. март 2012. 12:03
Разочарования, клюки, заплахи, пътни злополуки, натиск от страна на роднините, депресии и политически скандал – това са само част от събитията, разбунили турското общество в течение на две години.
Аси и Демир – любов зад кадър

Турският сериал „ Аси”, който в момента се излъчва по Първи канал на сръбската телевизия, приковава към телевизионния екран милиони хора по цял свят. Но не толкова десетките награди, получени от сериала, колкото ставащото на снимачната му площадка „подлудява” зрителите му в Турция, която буквално е „изправена на нокти” по време на снимките на сериала. Любовта, пламнала между двамата актьори – Мурат Йълдъръм и Туба Бюйюкюстюн, продължава да тлее и когато угаснат сценичните прожектори. Разочарования, клюки, заплахи, пътни злополуки, натиск от страна на роднините, депресии и политически скандал – това са само част от събитията, разбунили турското общество в течение на две години, а еуфорията около тях продължава и до днес.
Всичко започва през 2007 година, когато турският режисьор Джевдет Мерджан реализира отличния сценарий, създаден по мотивите на романа „Гордост и предразсъдъци”, като отрежда изпълнението на главните роли на Мурат Йълдъръм и Туба Бюйюкюстюн (Демир и Аси). Режисьорът изобщо не е очаквал, че сериалът ще пожъне световен успех благодарение на двамата актьори, още повече, че по време на снимките те започват да показват невиждани досега чувства. Туба и Мурат изпитват любов един към друг не само пред камерите, но и в личния си живот. Тази любов просто струи от тях по време на снимките. Всеки, който е гледал поне един епизод от сериала, твърди, че подобна „химия” между двама актьори досега не е присъствала на телевизионния екран. Все пак ситуацията по време на продължилите две години снимки в Антакия е доста сложна. Мурат е постоянно зает и прекарва все по-малко време с приятелката си, също актриса – Бурчин Терзиоглу, в момента – негова съпруга, но и Туба тогава също е пред сключване на брак. Това обаче не им пречи тайно да се срещат.
„Това бяха двете най-хубави години в живота ми”, споделя Туба пред турски медии. „Доста дълго време бяхме разделени със семействата и приятелите си и ни беше трудно, но в мислите си все още съм там.

Любовта им процъфтява, за това свидетелстват и три асистентки по време на снимките, които следят отблизо връзката им.
„Преди около половин час покрай мен в един автомобил минаха Мурат и Туба”, пише една от асистентките. „Беше около 8 часът вечерта. Стана ни интересно къде отиват двамата съвсем сами, при това в деня, в който приятелката му имаше рожден ден. По-късно научихме, че са отивали в града, където са били забелязани заедно посред нощ.”
Когато научава за това, приятелката на Мурат, в пристъп на ревност, се напива и тръгва с колата си от Истанбул за Антакия, която е на 12 часа път. По пътя попада в автомобилна катастрофа и се озовава в болница. Когато актьорът разбира за случилото се, бърза да отиде да я види. В болницата между двамата избухва страхотен скандал. В пристъп на ярост Мурат иска ръката й, а по-късно тя нарича случилото се „романтичен” годеж. За да станат нещата още по-заплетени, в цялата история се намесва и семейството на Мурат, а и бащата на Бурчин, който е виден турски политик. Медиите спрягат клюката, че те буквално насила са накарали Мурат да поиска ръката на Бурчин.
Продуцентите на сериала обаче имат други планове за тях двамата. Те си поставят за цел всички да научат за любовта между актьорите, защото това вдига гледаемостта на сериала. Когато за това научават семействата на Мурат и Бурчин, започват да се сипят заплахи, изтриват се новини, публикувани в интернет, а на целия снимачен екип е наредено „да си държи езика зад зъбите”. Скандалът придобива мащабни размери, така че даже сайтът [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] посветен на сериала, по нечия заповед е изтрит. Това, което преживява Туба по онова време, е истински кошмар. Когато чува за годежа между Мурат и Бурчин, си събира багажа и заминава за Дубай с едно свое бивше гадже, което, както съобщават медиите, в случая играе ролята на параван. Всъщност тя иска просто да избяга. По време на снимките тя изглежда все по-тъжна, а по времето, когато Мурат изрича съдбоносното „да”, Туба изпада в нервна криза. Когато се срещат отново, след двумесечно прекъсване на снимките, Туба е в депресия, но и Мурат не е в много по-добро душевно състояние, така че при всяка среща на снимачната площадка двамата логично започват да се карат.

„Имам силното усещане, че трябва да взема важно решение за живота си, но в момента не мога да си подредя нещата и да определя какво трябва да предприема. Не мога да го направя сега, защото не знам какво ме чака и какво може да ми се случи – а може да ми се случи всичко. Наречете го паника на една двадесет и пет годишна жена. Все пак усещам, че младежката незрялост ме напуска, вече не искам краткотрайни връзки, не искам вече в емоциите си да се хвърлям от безграничното щастие в безгранична тъга. В една връзка вече бих искала да усетя сигурност, доверие и някаква опора. Уморена съм от бурните емоции в любовта” – споделя Туба.
Мурат, както съобщават турските медии, е искал само да защити Туба. Снимките завършват в силно влошена атмосфера, при заснемането на последната сцена става очевидно, че любовната двойка не е успяла окончателно да успокои бушуващите помежду им страсти. След това Мурат многократно „засяга” публично Туба, но тя не „обръща” внимание на това. Въпреки че ги канят да участват заедно в телевизионни предавания по целия свят, те не отговарят на нито една покана чак до миналата година, когато се появяват заедно на кинофестивала в Монте Карло. Там, както и много пъти преди това, между двамата избухва разправия. За Туба вече е късно, тъй като само месец преди това обявява, че е бременна от колегата си Онур Сайлак (който играе ролята на Зия в сериала „Гордата Аси”). Както пише местната преса, Мурат буквално полудява, когато разбира за това. Той се оттегля от публични изяви и отказва да се снима във всякакви продукции, а скоро след това идва и новината, че ще се развежда. Тази новина обаче бързо се потулва. Ясно е – всяко спречкване със семейството на жена му би могло да му струва кариерата.
„Бих искал да избягам от Истанбул в някое малко градче, където го няма целия този шум и любопитни погледи”, казва Мурат. „В Истанбул често, без да искам, се будя нощем и не мога да заспя, затова искам да се махна оттук. Този мой неспокоен сън безпокои жена ми, тя често ме тормози за това, като ми повтаря, че това са само халюцинации и че е време да забравя за тази „нощна треска”.
Въпреки че твърди, че има напълно идиличен брак с Онур и въпреки че през януари тя му роди близначки, Туба и до ден днешен носи пръстена, подарен й от Мурат по време на снимките на 46-ия епизод от сериала. Тя пък му е подарила часовник, който той все още не сваля от ръката си. Макар че и двамата живеят свой собствен живот, всяко появяване в медиите на имената на двамата актьори неизбежно предизвиква нов скандал.
fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 9:55

Есть есчо, кагда Туба , Мурат и Онур били в Монте Карло 2011году, ,,АСИ,, бил номиниран, ибила церемония, наверно ви знаете, есть и клип.
Та фанати, разказивают , после церемония, Туба И Мурат ,сорили ,и кричали друг ,на другом в коридоре гостинице.
Но, фанати ничево не поняли, потомучто они говорили на турецком,только увидели, ка Туба бросила кольцо, которое Мурат подарил ее, а Мурат бросил часи ,катори Туба подарила ему.
Тагда Мурат узнал, что Туба беременея и уходит за муж , за Онур!
Некоторие говорят ,что дети от Мурат ,а не от Онур.

Если, что-то хотите спрасит , если я знаю, скажу.
fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 10:53

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Тома
Профессионал
Профессионал

Награды :

Дата регистрации : 2014-10-16

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 10:57

Доброе утро всем ! 

Привет Фенка!

Первую статью пока не стала читать , но вот про ссору Мурата и Тубы очень интересно  ЗЛОЙ, о чем они спорили ......Может правда дети от Мурата  :098654:
fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 13:06

fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 16:33

Ella Ella Enela everything's in my throat ...- afıyet olsun - A good way to slimming diet -make do look at them, and I have eaten ....afıyet olsun

Вика
Беспощадный АДМИН
Беспощадный АДМИН

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 16:50

fenka,привет,дорогая!

Спасибо за все материалы,супер! :1137:
Ты большая умница.
Сейчас все почитаю,я же почти ничего не знаю про Тубу.

А скажи ,когда и как познакомились Туба и Онур?

-Это невозможно!
-Возможно,если поверишь.

fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 18:40

Привет, админ ЗДОРОВ
Они играли в ,,АСИ,,там Онур играл, муж екраной сестре Аси, потом они играли вместе
в ,,Разбивающая серца,,и говорят ,что там све начиналос.
fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 19:26

Девочки, если, кто-то из вас хочет, читат на руском, у меня есть линк, к руском форуме, там девочки говорят только про Туба и Мурат, если хотите я дам, я читаю уже 3 года.
fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 19:58

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Вс 7 Дек - 20:35

fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Пн 8 Дек - 10:14

ЗДОРОВ
Доброе утро, девочки!
fenka100
Легенда Форума
Легенда  Форума

Награды :

СообщениеТема: Re: Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2   Пн 8 Дек - 15:23

К сажеление, ето с 1 сезон!

Грузинки, уже разлии -ЧАЙ! СМЕШНО

Грязные деньги и любовь обсуждение сериала -2

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 14На страницу : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Следующий

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения